Productomschrijving
Geschikt voor de G01 X3 M40i en G02 X4 M40i, B58D motorvariant
De BMW X3 M40i Eventuri-inlaat is ontwikkeld om de turbo een minder beperkende stromingsweg te geven, terwijl de inlaattemperaturen laag blijven.
In de M40i vormt de nabijheid van het inlaatsysteem tot het uitlaatspruitstuk een uitdaging, waardoor de motorruimte snel opwarmt. Hoge temperaturen brengen de motorprestaties in gevaar, waardoor een oplossing nodig is die minimale inlaatluchttemperaturen (IAT's) garandeert. Onze oplossing bestaat uit een volledig afgesloten inlaatsysteem, ontworpen om warmteopname tegen te gaan en te voorkomen dat de turbo warme lucht aanzuigt.
Bovendien beschikt onze afgesloten airbox over een hitteschild bekleed met goudreflectie, wat effectief de stralingswarmteoverdracht van het uitlaatspruitstuk minimaliseert. Om het luchtstroomvolume te optimaliseren, hebben we de airbox-grootte gemaximaliseerd en een uitsparing opgenomen om de veerpootbeugel naadloos te kunnen plaatsen.
Ter vervanging van de standaard geconvoluteerde inlaatbuis, gebruikt ons ontwerp een prepreg koolstofbuis, met een veel groter intern volume met een interne diameter van 109 mm (4,3") die naadloos taps toeloopt om te passen bij de turbo-inlaat, wat zorgt voor een ononderbroken luchtstroompad. Dit ontwerp wordt aangevuld met een op maat gemaakt droogfilter met hoge doorstroming, rigoureus getest op ISO-gecertificeerde filtratieprestaties en met een groter filtratieoppervlak in vergelijking met het standaardfilter.
Product tags
Recente artikelen

Eventuri
BMW G01 X3 M40i | G02 X4 M40i Eventuri carbon intake luchtinlaatsysteem
€1.662,54

JHParts
BMW 1 Serie F70 F74 & X1 U11 Carbon Spiegelkappen
€299,95

JHParts
BMW F90 M5 LCI Carbon voorbumper lucht happen cover canard
€319,95

JHParts
BMW F80 M3 | F82 M4 | F83 M4 gele CSL DRL angel eyes modules
€249,95€279,95

JHParts
BMW F40 1 Serie F44 2 Serie gele CSL DRL angel eyes modules
€249,95






