Productomschrijving
Koshi carbon stuurmiddenringen Fiat Abarth 500 595
Deze Koshi carbon afwerking omlijst het stuurmidden van de Fiat Abarth 500/595. De set bestaat uit twee ronde elementen: een brede buitenring en een kleinere ring voor de zone rondom het centrale embleem. Het originele middenvlak blijft tussen de ringen zichtbaar.
De glanzende carbonstructuur volgt de cirkelvorm en geeft een afgebakend accent in plaats van een volledig nieuw stuurhart. Op de montagebeelden blijft het Abarth-embleem centraal staan en blijft de bestaande bekleding van het middenvlak onderdeel van het ontwerp.
Het betreft decoratieve covers voor de overeenkomstige stuurmiddenvorm. Het is geen nieuw stuurwiel of complete airbagmodule. De ringen zijn ook te onderscheiden van de afzonderlijke covers voor stuurspaken of de schakelpaddles achter het stuur.
Product tags
Recente artikelen

Koshi
Fiat Abarth 500/595 Carbon Fiber Stuur Wiel Center Cover
€233,00

Sforza
Porsche 911 991 carbon instaplijsten turbo s
€589,95





